1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

 

Belgavet  Verselebannernew  Mega2016  
 ROPA2016nrw  Verselekijkernew    
 

 

Msn Duivensport LCHO

Kampioenschap Msn - Lcho definitieve uitslag - Championnat Msn -Lcho résultats finaux

Algemeen Kampioen
Palm Jean Pierre & Yvette (Braine l'Alleud) 54 282,081 %
Ev Van Roy Koen (Asse) 54 355,783 %
Kampioenschap snelheid oude
1 Lismont Emiel (Budingen) 9 20,650 %
2 Stickers-Donckers (Lille) 9 22,385 %
3 Team De Jaeger Fredy (Knesselare) 9 27,538 %
4 Bodson Jean & Franck (Heure le Romain) 9 31,852 %
5 Theisman-Lux (Habay) 9 38,198 %
6 Raets gebr & Kenny (Vliermaal) 9 42,160 %
7 Devillers-Leclercq (St Remy) 9 42,498 %
8 Palm Jean Pierre & Yvette (Braine l'Alleud) 9 44,700 %
9 De Keyser Thierry (Vosselare) 9 45,684 %
10 Huygens Patricia (Hoboken) 9 46,524 %
Kampioenschap snelheid jaarse
1 Raets gebr & Kenny (Vliermaal) 9 11,745 %
2 Palm Jean Pierre & Yvette (Braine l'Alleud) 9 27,934 %
3 Hermans Ruben (Kuringen) 9 28,250 %
4 Stickers-Donckers (Lille) 9 30,706 %
5 Van Vugt-Donckers (Lille) 9 32,663 %
6 Nuyts Peter (Beerse) 9 42,283 %
7 Goemaere José & Gustave (Havinnes) 9 48,822 %
8 Lemmens Jean-Marie (Neeroeteren) 9 54,364 %
9 Van Roy Koen (Asse) 9 54,904 %
10 Thomé Jean Marie (Magnée) 9 71,916 %
Kampioenschap snelheid jongen
1 De Dobbeleer Jowan (Zandbergen) 9 20,475 %
2 Nuyts Peter (Beerse) 9 21,204 %
3 Stasseyns Didier (Waterloo) 9 25,618 %
4 Caenen Hubert (Veldwezelt) 9 29,771 %
5 Palm Jean Pierre & Yvette (Braine l'Alleud) 9 30,498 %
6 De Maertelaere Firmin (Lembeke) 9 35,211 %
7 Stickers-Donckers (Lille) 9 38,335 %
8 Panza Roberto (Ans) 9 45,993 %
9 Lauwerijs Jef (Vorselaar) 9 53,149 %
10 Famille 3D (Ghlin) 9 54,256 %
Kampioenschap halve fond oude
1 Dobbelaere Philippe (Olsene) 9 19,256 %
2 Murez-Marichal (Wadelincourt) 9 21,408 %
3 Mirabelle Adrien (Ghlin) 9 21,490 %
4 Geris Guido & Thomas (Neeroeteren) 9 23,088 %
5 Pierre Roger & David (Pécrot) 9 32,746 %
6 Palm Jean Pierre & Yvette (Braine l'Alleud) 9 35,552 %
7 Van Laere Stijn (Kruishoutem) 9 45,012 %
8 De Neve Marnik (Aalter) 9 46,154 %
9 Raets gebr & Kenny (Vliermaal) 9 49,495 %
10 Van Roy Koen (Asse) 9 50,058 %
Kampioenschap halve fond jaarse
1 Motton Frederik (Tienen) 9 21,2523 %
2 Murez-Marichal (Wadelincourt) 9 27,5488 %
3 Van Roy Koen (Asse) 9 30,2004 %
4 Pierre Roger & David (Pécrot) 9 34,8147 %
5 Raets gebr & Kenny (Vliermaal) 9 35,6080 %
6 Van Laere José (Kruishoutem) 9 44,6355 %
7 Devillers-Leclercq (St Remy) 9 44,9188 %
8 Vandeputte Rudi (Lemberge) 9 47,5652 %
9 De Neve Marnik (Aalter) 9 51,4217 %
10 Deneys Dimitri (Liedekerke) 9 54,5703 %
Kampioenschap halve fond jongen
1 De Neve Marnik (Aalter) 9 24,517 %
2 Dobbelaere Philippe (Olsene) 9 31,277 %
3 Van Roy Koen (Asse) 9 42,008 %
4 Delbaere-Uyttenhove (Aalter) 9 52,666 %
5 Caenen Hubert (Veldwezelt) 9 55,867 %
6 Pappens Jan (Hundelgem) 9 59,188 %
7 Goetyn Annick (Deinze) 9 63,186 %
8 Marien Hans (Denderhoutem) 9 68,356 %
9 Vandeputte-Kubica (Cuesmes) 9 75,386 %
10 Palm Jean Pierre & Yvette (Braine l'Alleud) 9 81,505 %
Asduif snelheid
Janssens Mark (Linkhout) 5056014-BE17 7 pr. 2,023 %
Asduif halve fond
Palm Jean Pierre & Yvette (Braine l'Alleud) 1109229-BE16 4 pr. 0,737 %
Asduif fond
Brugman Sabrina 2185846-BE15 3 pr. 4,104 %

 

 

 

 

 

 

 

Sponsors

Nuttige Links

Liefhebbers

 

 

 

 

 

Copyright © 2017 Msn Duivensport.